"Sağlıkta Güvenli Gelecek"

3A MEDİKAL sağlık sektöründeki tecrübelerini bir araya getirerek sektöre daha güçlü katkılar sunmak hedefiyle yola çıkan 3 arkadaş tarafından TIBBİ SARF ÜRÜNLER ithalatçısı olarak 1995 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Öncelikli hedefimiz dünyanın ileri gelen üreticilerinden, kaliteyi, hasta ve çalışan güvenliğini önceleyen ürünlerini tedarik edip Türkiye sağlık sektörü kullanımına sunarak hem hastaların daha güvenli ve konforlu tedavi almalarına hem de çalışan güvenliğine katkı sağlamaktır.

3A MEDİKAL 2007 yılında yeni bir yapılanma ile anonim şirket olmuş ve bu yapılanma ile sermaye gücünü arttırarak finansal ve lojistik anlamda kuvvetlenmiştir. Pazar ihtiyaçlarını daha hızlı ve etkin bir şekilde karşılayabilecek gücü kazanmıştır.

Ürünlerinin dağıtımını Türkiye genelinde iş birliği yaptığı yaklaşık 30 bayisi ve kendi lojistik ağı ile etkin bir şekilde yapmaktadır.

3A MEDİKAL Türkiye pazarında geniş çeşitlilikte ürün grubuna sahip sektörün önde gelen tedarikçileri arasında yerini alarak ve ürün çeşitliliğini arttırma çalışmalarıyla da her zaman yeni hedefler koyarak yoluna devam etmektedir.