HAKKIMIZDA
   
   
 
     
BİZ KİMİZ ?   MİSYONUMUZ
     
   3A MEDİKAL sağlık sektöründe medikal malzeme dağıtıcısı olarak 1995 yılında kurulmuştur.Hedefi dünyanın ileri gelen üreticilerinden kaliteli ürünleri tedarik edip Türkiye pazarına sunmaktır.

   3A MEDİKAL uluslararası kalite standartlarını karşılamanın öneminin farkında olup, bu bilinçle ISO 9001:2000 (AQA) sertifikasını almıştır.

   3A MEDİKAL ürünlerinin dağıtımını Türkiye genelinde 23 bayisi aracılığı ile yapmaktadır.3A MEDİKAL, 2007 yılında yeni bir yapılanma ile anonim şirket olmuştur.Bu büyüme ile 3A Medikal finansal ve lojistik anlamda kuvvetlenmiştir ve pazar ihtiyaçlarını daha hızlı ve etkin bir şekilde karşılayabilecek gücü kazanmıştır.

   3A MEDİKAL Türkiye pazarında geniş çeşitlilikte bir ürün grubuna sahip tedarikçisi olma hedefindedir. Bu hedefimiz müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak yeni çeşit ürünlerin, ürün yelpazemize eklenmesi ve hedef müşterilere tanıtımını beraberinde getirmektedir.
 
   3A MEDİKAL ’in misyonu sağlık alanında dünyadaki yeni gelişmeleri ve sağlık standartlarını takip ederek, ülkemizdeki sağlık çalışanlarının ve hastaların güvenliğini en üst düzeye taşıyacak ürünleri üstün servis hizmetiyle birlikte sunmaktır.
VİSYONUMUZ
   Vizyonumuz, çalıştığımız sektörde, ülkemizdeki sağlık standartlarını sürekli bir şekilde bir üst seviyeye taşıyan lider bir firma olmak ve müşterilerimizin beklentilerini ihtiyaçlarını zamanında ve etkin bir şekilde karşılayarak güçlü ilişkileri sağlamaktır.
 
     
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | SATIŞ NOKTALARI | KALİTE | İLETİŞİM
 
   
Pikare 2014